ȣ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANTIFA!!!

+24
The Joker In The Pack
Zile Zmija
Pucha
netocka
smith
anarchy
punk_bt
M-1
Admin
CURIN88
evolutionary
Ski[N]eR
Kittentits
Che
LILI MARLEN
SkinSS
zika
Anarho
-off-
BaXAnt
Anarchist
schizzo
negative_h
28 posters

ȣ ::  :: 

3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by negative_h 26, 2008 6:46 pm

tepev :
negative_h :
SkinSS :ah lele eze tesko tebe na pametot......uste da si jak kako so izgledas na forumov ubo ke bese..... i4 da ne mu se sekiras ako treba i ke se najdime .... i nemoj tolku da ebish zivi mrtvi ok?? i da ... pozdrav od Milan....vika deka si mu bil pred nekoj den doma, mozesh da go cekash da go tepash slobodno.....ahhh ne trebese ova da go napisis vervi....Se gledame nabrzo Razz Twisted Evil

? , Twisted Evil
, , , ...
nazi SHIThead . Very Happy
! jocolor

?
?

miroljubivoto momce? imalo takvo tuka? Razz
sala Smile
tuka sum si jas, i do sega "tolerirav" vakvi gomna, dodeka bea samo na zborovi, samo sto nekako mnogu se zasilija, + mi se zakanuvaat lugje sto NE MOZAT da mi nastetat Very Happy
Ima uste edna mnoooooooogu bitna rabota, pocnaa da napagjaat!
e sega, decata sto uste ne se sosema vo toa (kako mockoto milan), imaat izbor. Ili ke se trgnat na vreme, ili ke padnat zrtvi! Izborot e niven! Vo sekoj slucaj, jas nikogas ne napagjam nevini. Tie sto ke bidat zrtvi na mojot bes se lugje sto si go trazat samite. nacizmot, nacionalizmot, homofobijata i ostanatite diskriminacii NEMA DA SE TOLERIRAAT!!! Da zivee slobodata!!!
negative_h
negative_h

: 163
Age : 39
Location : nekade vo Tetovo (najverojatno na rabota)
Registration date : 2008-01-24

http://www.myspace.com/negative_h

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Anarchist 27, 2008 12:12 pm

SkinSS :nitu sme produkt na zapadot
.. ?
SkinSS :
Vodime borba za:

1. licni prava i sloboda
2. preporod na nasata zaednica i porast na natalitetot
3. sloga i napredok na svojot narod
4. opstanok na belata rasa vrakanje na rasnata gordost
5. voveduvanje red,rabota i disciplina
.. ? , ??? ? , ????
, .. ?


SkinSS :
Vodime borba protiv:

1. noviot svetski poredok i negovite lazni vrednosti
2. homoseksualci i narkomani
3. verski sekti i islamski fundamentalizam
4. rasno mesanje i poplava na oboeni
5. kriminal,korumpirani politicari i anarhija
6. zabrana na rasna gordost i unistuvanje na nacionalniot identitet

.. .. ... .. ...

? Very Happy
, .. ?
Anarchist
Anarchist

: 603
Registration date : 2008-01-05

http://anarhija.tk

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Che 29, 2008 12:23 am

Braka, spored mene, religijata (organiziranata) i nacionalizmot, patriotizmot, nazizmot, rasa se najgolema LAGA!

A spored ova sto go kaza SkinSS, jas samo mozam da mu kazam:
They say jump and you say how high, you brain dead! You gotta fuckin bullet in the head!

Ova ne e moja izreka no e mnogu vistinita, barem za onie sto naprazno veruvaat vo toa sto ke im go kazat, a ne mislat zosto toa go pravat!

...btw... Thanx to Zack de la Rocha za zborovite gore!

Otvorete gi ocite! Mislete na toa sto se slucuva okolu vas (i toa sto vi go perat mozokot) pa posle jadete gomna za nacionalizam, rasisam itn. Tie voopsto NE POSTOJAT!!!!
Che
Che

: 18
Registration date : 2008-03-26

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by negative_h 05, 2008 10:43 am

?
, .
? ! , ! , , , , . , .
BTW , ...
, . , . , , . , , ? Smile Razz
negative_h
negative_h

: 163
Age : 39
Location : nekade vo Tetovo (najverojatno na rabota)
Registration date : 2008-01-24

http://www.myspace.com/negative_h

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty 88 !

 by SkinSS 08, 2008 5:11 am

Prvo,mnogu sum razocharan od toa kako laicite od ovaa konkretna oblast razmisluvaat.
Znachi,Nazi dvizhenjeto vo ovaa drzhava,lichno spored mene pretstavuva,soliden a isto i vtemelen poredok na opshtestven stabilitet,zatoa shto,odamna patrotskiot duh izumre od banalnite i kukavichki karakteri na nemoknite "makedonci" koi se obiduvaat bez nekoj vpechatliv akt da ja zadrzhat nacionalnata chest shto vo ovie teshki migovi ni e najmnogu potrebna (sporot so grcite).Ne mi se vazhni vashite pubertetski mislenja za sostojba koja bara neshto poveke od prosti nekontrolirani egoistichki predrasudi.Konceptot na Arievskata rasa i poredokot na Adolf Hitler koj za mnogumina prestavuva delo na lud um, e stvarno za zalenje,koga ke vi kazham deka stanuva zbor za ignorantni misli chij razum ne cheznee po novi horizonti,(razlikivaj vistina od fikcija - fakti idiote) pregazeni sme od idealite na zapadniot princip na zhveenje t.e. zapadnata "demon-kratija") Jas lichno se slozhuvam so Nazi principot na opshtestveno vladeenje,vsushnost toj i samiot se stremi kon voveduvanje na poredochno harmoniziranje ne samo megu belata rasa nego i celiot globalen sistem na politiziranosta na strana na rabotnichkata klasa."Lugeto ne treba da se plashat od nivnite vladi, nego vladite treba da se plashat od nivniot Narod" ! E sega ti vidi koj razmsluva prosto a koj dlaboko vo sushtinata na Skin (Nazi) Dvizhenjeto.


Pozdrav 88 !

Tulj & Skinhead Front from Ohrid !

SIEG HEIL !
SkinSS
SkinSS

: 11
Registration date : 2008-04-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Che 08, 2008 11:41 am

Izgleda deka shitheadov e vo zabuna...

1. Jas ne sum makedonec, tuku graganin na svetot, kako i mnogumina na forumov... Nacionalnata pripadno e edna od najgolemite lagi vo istorijata na covestvoto koja se koristi za lesno manipuliranje so ovci -narod (kako shitheadov)
2. Jas nemam spor so grcite, tuku politicarite (za kolku ke VI GO prodadat imeto)... A za imeto me boli kurot, bidejki i da se VIKATE i Republika Makedonija i Severna Grcija, jas ke postojam nezavisno od toa... Taka da mene nisto ne mi menuva toa!
3. Nitu slovenite nitu pak makedoncite ne spagaat vo arievskata rasa, taka da ako nikoj ne go soprel hitler na dedo ti bi mu gi isekle mudata, pa ni ti ni tatko ti ne bi postoele...
Che
Che

: 18
Registration date : 2008-03-26

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by  08, 2008 2:35 pm

Edinstvenata rabota so me vrzuva za drzavava se nekoi lugje vo nea.


: 210
Age : 36
Registration date : 2008-01-05

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by BaXAnt 08, 2008 9:03 pm

SkinSS :- fakti idiote) pregazeni sme od idealite na zapadniot princip na zhveenje

SIEG HEIL !


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

pirat
BaXAnt
BaXAnt

: 119
Registration date : 2008-01-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Kittentits 09, 2008 2:00 am

Nemam zivci da citam se.

Bi go zamolil mladiot gospodin KozaSS da ne postedi so negovata t.n. "ideologija" Na ovoj forum nema mesto za takvi kako nego. For the sake of common decency, please, do shut the fuck up. Ako veke gledame taka, jas imam sekoe pravo da se narecam sebe si nacist. Genetskata sminka mi go dozvoluva toj lukzus (luksuz? Rolling Eyes) Pffft...amater.

P.S. Kucaj na literaturen makedonski, zifti se.
Kittentits
Kittentits

: 79
Age : 38
Registration date : 2008-03-19

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by -off- 09, 2008 1:16 pm

haha abe pak ovaa usrana nazi faca dosla na gresno mesto a?abe tuljo lugevo gi boli k*r za tvojata ideologija(iluzija).a za toj skinhead front ohrid-smesno!ti si im liderot neli?1metro visoko nazi kopile sto ako ja krene rakata me faka za k*r?????i dosta so toa ako dojs vo ohrid ke vidis zasto ne ti drzi!
-off-
-off-

: 190
Age : 34
Location : skopje
Registration date : 2008-03-03

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty 88!!!

 by SkinSS 09, 2008 1:36 pm

Kopile malo imaj sreka da ne doznae tulj za ovaa so go imas pisano...a bidi siguren deka ke doznajt poso jas ke mu kazam....abe tuljo lugevo gi boli k*r za tvojata ideologija(iluzija).A za ova gledam deka gi boli zs non stop se diskutira ..... 1metro visoko nazi kopile sto ako ja krene rakata me faka za k*r?????i dosta so toa ako dojs vo ohrid ke vidis zasto ne ti drzi!... Nemoj be vakvi raboti svarno vi vikam poso ko ke izlezite vlece vlice kutite..... Vi teknuva pred 2 godini so bese vo parkot ohrid ... se nadevam bese i ti eden od niv .... Zatoa nemoj da kakas ... ajt pozz 88!!!
SkinSS
SkinSS

: 11
Registration date : 2008-04-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by -off- 09, 2008 1:55 pm

ss sranje aj brkaj rabota od forumov i ne bidi smesen!a se nadevam deka ke bidam sledniot pat vo ohrid koga jades gomna.so se vadis tuljo ova tuljo ona kazi kako se vikas ?ajt sega brkaj rabota!
-off-
-off-

: 190
Age : 34
Location : skopje
Registration date : 2008-03-03

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Kittentits 09, 2008 2:20 pm

Druze ne pagaj na negovo nivo. aman veke so provokaciive. ako se tepate trk na ulica i tepajte se veke ako ne, vodete saglam diskusija.

Preku kurov od tinejgjeri. Evil or Very Mad
Kittentits
Kittentits

: 79
Age : 38
Registration date : 2008-03-19

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by -off- 09, 2008 3:02 pm

[quote]Preku kurov od tinejgjeri. Evil or Very Mad
mrzam nekoj da se ubaci taka i da pocne vie vakvi ste ako ve fatam i opsto da se zakanuva sakam da mu kazam deka tuka ne mu e mestoto.ja nejkam da trpam vakvi raboti,ako tebe ti se trpat kako postar-slobodno mozete da si pravite muabet.
pozdrav
-off-
-off-

: 190
Age : 34
Location : skopje
Registration date : 2008-03-03

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by negative_h 09, 2008 9:47 pm

, Very Happy
. ( , Razz ), , ( , ). , , ( ). , ( ), .
, .
(, , , , , , , , , ...).
.
: ( btw , ), ? ? ? ? ? ...
. , ( , , , , ). , : !!! , . . , , , ... (, , , , , ...). . Σ ! ( , ) . , . , , Very Happy
jocolor
negative_h
negative_h

: 163
Age : 39
Location : nekade vo Tetovo (najverojatno na rabota)
Registration date : 2008-01-24

http://www.myspace.com/negative_h

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by LILI MARLEN 10, 2008 1:00 am


.
( ) SS .
.
.
tulj .

, .
.
, .


!!!
, .
LILI MARLEN
LILI MARLEN

: 4
Registration date : 2008-04-25

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty 88!!!

 by SkinSS 10, 2008 5:58 am

Ti LILI MARLEN si epten glup coek barem kako so te gledam na forumov.... ne te licit na potpisot......I me iteresirat dali znajs so e lili marlen??.....svarno mnogu nisko pagam so se karam so vas ama jbg ko nemat nekoj popametni antifa so znaet so fakti ili slicno da ti dokazat ke se zamaram so vas i ke probam nekako da vi objasnam ama kako so gledam vie site ste napaleni i zapaleni na (moda) na starite pankeri i skineri vo sk...A ti negative_h , ( ), . ..... e bas sakam da sum toj so ke napadnam nekoj i da se spravam veke ednas za sekogas so tebe kopile edno smrdeno nemoj da si mislis deka si nekoja faca mnogu jaka jas te znam mnogu ubo i mnogu mi e jasno koe kopile si ti... I bidi sreken dali ke stapnis ti oh.... Svarno si retardiran.... 88!!!!!
SkinSS
SkinSS

: 11
Registration date : 2008-04-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by negative_h 10, 2008 9:15 am

SkinSS :Ti LILI MARLEN si epten glup coek barem kako so te gledam na forumov.... ne te licit na potpisot......I me iteresirat dali znajs so e lili marlen??.....svarno mnogu nisko pagam so se karam so vas ama jbg ko nemat nekoj popametni antifa so znaet so fakti ili slicno da ti dokazat ke se zamaram so vas i ke probam nekako da vi objasnam ama kako so gledam vie site ste napaleni i zapaleni na (moda) na starite pankeri i skineri vo sk...A ti negative_h , ( ), . ..... e bas sakam da sum toj so ke napadnam nekoj i da se spravam veke ednas za sekogas so tebe kopile edno smrdeno nemoj da si mislis deka si nekoja faca mnogu jaka jas te znam mnogu ubo i mnogu mi e jasno koe kopile si ti... I bidi sreken dali ke stapnis ti oh.... Svarno si retardiran.... 88!!!!!


, ?! !!! Very Happy
(?!!!) ! lol!
(+ , ) , Razz
, Sad lol!

(

lol! )
! , . ? Very Happy
, FUCK you verry much , ( , lol! )
Very Happy
negative_h
negative_h

: 163
Age : 39
Location : nekade vo Tetovo (najverojatno na rabota)
Registration date : 2008-01-24

http://www.myspace.com/negative_h

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Che 10, 2008 11:48 am

The more you try to tell them, the less they understand!!!

Taka da dzabe se karate...
Che
Che

: 18
Registration date : 2008-03-26

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by  10, 2008 12:16 pm

SkinSS :Ti LILI MARLEN si epten glup coek barem kako so te gledam na forumov.... ne te licit na potpisot......I me iteresirat dali znajs so e lili marlen??.....svarno mnogu nisko pagam so se karam so vas ama jbg ko nemat nekoj popametni antifa so znaet so fakti ili slicno da ti dokazat ke se zamaram so vas i ke probam nekako da vi objasnam ama kako so gledam vie site ste napaleni i zapaleni na (moda) na starite pankeri i skineri vo sk...A ti negative_h , ( ), . ..... e bas sakam da sum toj so ke napadnam nekoj i da se spravam veke ednas za sekogas so tebe kopile edno smrdeno nemoj da si mislis deka si nekoja faca mnogu jaka jas te znam mnogu ubo i mnogu mi e jasno koe kopile si ti... I bidi sreken dali ke stapnis ti oh.... Svarno si retardiran.... 88!!!!!

drugar, vikaat kuce so lae-ne kasa,neli sum vo pravo? Smile


: 210
Age : 36
Registration date : 2008-01-05

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by -off- 10, 2008 4:53 pm

ej luge abe i mene mi e preku k*rov od nazi=sranjevo ,ama ne se zamarajte neli znaete kakvi se nazii skinheads=closeminds!
batali neli gledate deka se "serat samite sebe!
-off-
-off-

: 190
Age : 34
Location : skopje
Registration date : 2008-03-03

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by LILI MARLEN 11, 2008 9:51 pm

SkinSS :Ti LILI MARLEN si epten glup coek barem kako so te gledam na forumov.... ne te licit na potpisot......I me iteresirat dali znajs so e lili marlen??.....svarno mnogu nisko pagam so se karam so vas ama jbg ko nemat nekoj popametni antifa so znaet so fakti ili slicno da ti dokazat ke se zamaram so vas i ke probam nekako da vi objasnam ama kako so gledam vie site ste napaleni i zapaleni na (moda) na starite pankeri i skineri vo sk...A ti negative_h , ( ), . ..... e bas sakam da sum toj so ke napadnam nekoj i da se spravam veke ednas za sekogas so tebe kopile edno smrdeno nemoj da si mislis deka si nekoja faca mnogu jaka jas te znam mnogu ubo i mnogu mi e jasno koe kopile si ti... I bidi sreken dali ke stapnis ti oh.... Svarno si retardiran.... 88!!!!!

! .
?
.
, , .
.
?
!
LILI MARLEN
LILI MARLEN

: 4
Registration date : 2008-04-25

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by -off- 11, 2008 11:39 pm

lili?abe batali go ovoj gomnarov ne se zamaraj so takvi se puvaat na toa ke vidis koa ke dojs u ohrid!da im se mocam v enzero!ne se zamaraj ima popametni raboti od ovoj maloumnik
pozdrav
-off-
-off-

: 190
Age : 34
Location : skopje
Registration date : 2008-03-03

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Ski[N]eR 15, 2008 1:49 am

20


Ski[N]eR
Ski[N]eR

: 16
Age : 34
Location : delcevo
Registration date : 2008-05-15

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by negative_h 15, 2008 9:57 am

Ski[N]eR : 20




kakvi skineri? nazi ili ne?
posto ako ste nazi onda ne ste skinheads nego ste SHITheads, samo da znaete Razz
skinhead dvizenjeto (originalnoto) nema nikakva vrska so rasizam, nacizam i nacionalizam. Ovie poslednive se bleda kopija na originalot
pozz
negative_h
negative_h

: 163
Age : 39
Location : nekade vo Tetovo (najverojatno na rabota)
Registration date : 2008-01-24

http://www.myspace.com/negative_h

    Go down

ANTIFA!!! - Page 3 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Sponsored content


Sponsored content


    Go down

3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

- Similar topics

ȣ ::  :: 

 
Permissions in this forum: