ȣ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANTIFA!!!

+24
The Joker In The Pack
Zile Zmija
Pucha
netocka
smith
anarchy
punk_bt
M-1
Admin
CURIN88
evolutionary
Ski[N]eR
Kittentits
Che
LILI MARLEN
SkinSS
zika
Anarho
-off-
BaXAnt
Anarchist
schizzo
negative_h
28 posters

ȣ ::  :: 

2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by negative_h 16, 2008 10:21 am

tepev :
negative_h :
-off- :

nazi ke postojat use dodeka lugevo ne svatat deka nema rasa sto dominira i rasa sto treba da sluzi!kratko i jasno-ANARHIJA!
Very Happy
!!! ! . .

. .
. !
.
.
.
.
.
.
?
. ?
. .
.
, . : ! !!!
negative_h
negative_h

: 163
Age : 39
Location : nekade vo Tetovo (najverojatno na rabota)
Registration date : 2008-01-24

http://www.myspace.com/negative_h

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by negative_h 16, 2008 10:24 am

, . , , Razz
! , . . . ! !
negative_h
negative_h

: 163
Age : 39
Location : nekade vo Tetovo (najverojatno na rabota)
Registration date : 2008-01-24

http://www.myspace.com/negative_h

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by BaXAnt 16, 2008 2:31 pm

- .
( )
( - javascript:emoticonp('Very Happy')
Very Happy , , ...
BaXAnt
BaXAnt

: 119
Registration date : 2008-01-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by negative_h 17, 2008 1:55 am

BaXAnt : - .
( )
( - javascript:emoticonp('Very Happy')
Very Happy , , ...

, . , . , , , , !!!
, , , ( 100 % ). , , . . ...
negative_h
negative_h

: 163
Age : 39
Location : nekade vo Tetovo (najverojatno na rabota)
Registration date : 2008-01-24

http://www.myspace.com/negative_h

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Anarho 17, 2008 8:57 am

negative_h :
, . : ! !!!

, .

! , . . . ! !

.
ZORO .
.
.

, , . . ...

. BaXAnt . , . .
Anarho
Anarho

: 146
Registration date : 2008-01-30

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty fuck antifa / Skinhead for life

 by SkinSS 24, 2008 7:14 pm

Me iznasmeavte klosari mali.....ako slucajno imate neso protiv nazi skinheadsite dojdete i kazete vlice a ne da serite po forumi i da kakate koj kako naprajl so naprajl so koj bil povrzan.... ne sum nekoj so pisit na forumi no morav da pisam zaso imate mnogu treskano gluposti ... Kako prvo nekoj od vas da mi kazit dali imat praeno muabet so nazi skinhead pa da kazvi dali se tie losi ili ne... ili dali se vo pravo ili ne.... ili sli4no.... A za vas koj se silite na forumi i jadite lajna ke doznam koj ste i nemat da ve tepam tuku prvo ke napram muabet so vas a posle mozi i da bidete brutalno preparirani ( glupo mi e da se silam ko vas na forumi...) ama sigiren sum ko ke izlezite pred nekoj nazi skinhead od bitola, ohrid, kocani, kavadarci. gevgelija,tetovo i od drugi gradovi se kladam ke ja piknite opaskata vgz i ke zakutite i ke se povlecite ... Zato nemojte da kakate.... Ina4e jas sum Skinhead od ohrid i ne sum pi4ka da se krijam ko vas (maskirani - nemaskirani ke ste ne tepale ova ona).... SIEG HEIL!!!! 88!!!
SkinSS
SkinSS

: 11
Registration date : 2008-04-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by -off- 24, 2008 7:45 pm

vaseto vreme zavrsilo moze da postojat vakvi nazi gomna i da se furaat po doma i nisto da ne pravat (deka nesmeat). a ANTIFA ke postoi dodeka nazi gomna!
-off-
-off-

: 190
Age : 34
Location : skopje
Registration date : 2008-03-03

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty 88!!!

 by SkinSS 24, 2008 7:59 pm

Ne mi li4i da se karam so vas vie ste idiot4inja koi nemaat izlezeno od doma i slusnale neso antifa i ke furame to .... Vi kazav ako imate nesto da kazite ili neso slicno dojdite o4i v o4i i ke rascistime so muabet sakate ili so nasilstvo... a ne da kenjate po forumi....
SkinSS
SkinSS

: 11
Registration date : 2008-04-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Anarchist 24, 2008 8:10 pm

SkinSS :Me iznasmeavte klosari mali.....ako slucajno imate neso protiv nazi skinheadsite dojdete i kazete vlice a ne da serite po forumi i da kakate koj kako naprajl so naprajl so koj bil povrzan.... ne sum nekoj so pisit na forumi no morav da pisam zaso imate mnogu treskano gluposti ... Kako prvo nekoj od vas da mi kazit dali imat praeno muabet so nazi skinhead pa da kazvi dali se tie losi ili ne... ili dali se vo pravo ili ne.... ili sli4no.... A za vas koj se silite na forumi i jadite lajna ke doznam koj ste i nemat da ve tepam tuku prvo ke napram muabet so vas a posle mozi i da bidete brutalno preparirani ( glupo mi e da se silam ko vas na forumi...) ama sigiren sum ko ke izlezite pred nekoj nazi skinhead od bitola, ohrid, kocani, kavadarci. gevgelija,tetovo i od drugi gradovi se kladam ke ja piknite opaskata vgz i ke zakutite i ke se povlecite ... Zato nemojte da kakate.... Ina4e jas sum Skinhead od ohrid i ne sum pi4ka da se krijam ko vas (maskirani - nemaskirani ke ste ne tepale ova ona).... SIEG HEIL!!!! 88!!!

... .. ?
.. ..
...
Anarchist
Anarchist

: 603
Registration date : 2008-01-05

http://anarhija.tk

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by  24, 2008 8:14 pm

SkinSS :Me iznasmeavte klosari mali.....ako slucajno imate neso protiv nazi skinheadsite dojdete i kazete vlice a ne da serite po forumi i da kakate koj kako naprajl so naprajl so koj bil povrzan.... ne sum nekoj so pisit na forumi no morav da pisam zaso imate mnogu treskano gluposti ... Kako prvo nekoj od vas da mi kazit dali imat praeno muabet so nazi skinhead pa da kazvi dali se tie losi ili ne... ili dali se vo pravo ili ne.... ili sli4no.... A za vas koj se silite na forumi i jadite lajna ke doznam koj ste i nemat da ve tepam tuku prvo ke napram muabet so vas a posle mozi i da bidete brutalno preparirani ( glupo mi e da se silam ko vas na forumi...) ama sigiren sum ko ke izlezite pred nekoj nazi skinhead od bitola, ohrid, kocani, kavadarci. gevgelija,tetovo i od drugi gradovi se kladam ke ja piknite opaskata vgz i ke zakutite i ke se povlecite ... Zato nemojte da kakate.... Ina4e jas sum Skinhead od ohrid i ne sum pi4ka da se krijam ko vas (maskirani - nemaskirani ke ste ne tepale ova ona).... SIEG HEIL!!!! 88!!!

dude...aj vaka...ja vrska nemam za vasava "ideologija".Aj molim te bidi ljubezen i objasni mi koja vi e celta itn. Objasni mi so e "nazi".


: 210
Age : 36
Registration date : 2008-01-05

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by -off- 24, 2008 8:26 pm

ako tolku znaes da mrcis i mislis deka treba da sredime lice vlice koj kur si dosol na forumov???? sto ne dojdese vo sk i licno da si kazes so si imas ne seri deka sedime i zborime koga ti si takov
zatoa brkaj rabota!koj kur si napravil user na forum anarhija?a za tvojata ideologija procitaj sto e kako e a ne da treses samo !

smrt fasizam i nacizam sloboda na narodot!!!!!
-off-
-off-

: 190
Age : 34
Location : skopje
Registration date : 2008-03-03

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty 88!!!

 by SkinSS 24, 2008 8:49 pm

jas ne se pram dzek i ne kenjam protiv vas za da dojdam tamu sk i da se glupiram ko vas.....samo sega zaso malce me iznerviravte.....zs jas ne sum idiot ko vas da kenjam na nekoj so e moj(makedonec) i so se borit za mene (protiv Shiptari) ... Mene ne mi precite iskreno (Bidejki ste Makedonci) ... Ne vi nosam anarhii ili sli4no preckrtani ne sakam ni kukasti da mi nosite preckrtani ... No ako sakate da vregate i da provocirate ne sme nie tie so ke se trgnat .... Zato prestanete da kenjate ke vi bide podobro ...
SkinSS
SkinSS

: 11
Registration date : 2008-04-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Anarchist 24, 2008 9:02 pm

SkinSS :jas ne se pram dzek i ne kenjam protiv vas za da dojdam tamu sk i da se glupiram ko vas.....samo sega zaso malce me iznerviravte.....zs jas ne sum idiot ko vas da kenjam na nekoj so e moj(makedonec) i so se borit za mene (protiv Shiptari) ... Mene ne mi precite iskreno (Bidejki ste Makedonci) ... Ne vi nosam anarhii ili sli4no preckrtani ne sakam ni kukasti da mi nosite preckrtani ... No ako sakate da vregate i da provocirate ne sme nie tie so ke se trgnat .... Zato prestanete da kenjate ke vi bide podobro ...
.. , . , , , ... .. . . ... ... ..
Anarchist
Anarchist

: 603
Registration date : 2008-01-05

http://anarhija.tk

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by BaXAnt 24, 2008 9:09 pm

SkinSS :jas ne se pram dzek i ne kenjam protiv vas za da dojdam tamu sk i da se glupiram ko vas.....samo sega zaso malce me iznerviravte.....zs jas ne sum idiot ko vas da kenjam na nekoj so e moj(makedonec) i so se borit za mene (protiv Shiptari) ... Mene ne mi precite iskreno (Bidejki ste Makedonci) ... Ne vi nosam anarhii ili sli4no preckrtani ne sakam ni kukasti da mi nosite preckrtani ... No ako sakate da vregate i da provocirate ne sme nie tie so ke se trgnat .... Zato prestanete da kenjate ke vi bide podobro ...
- SIEG HEIL!- . ( ) Very Happy
BaXAnt
BaXAnt

: 119
Registration date : 2008-01-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty 88!!!

 by SkinSS 24, 2008 9:24 pm

Posto sakavte da vi objasnam eve vi

NAZI SKINHEAD znaci da zivees odreden nacin na zivot,da go sakas svojot narod i tatkovina i da zastanes vo nivna odbrana.Nie ne sme obicni pijanici ili mrziteli kako sto ne pretstavuvate na forumov ,nitu sme produkt na zapadot,tuku sme mladina koja se interesira za zdrava zaednica.

Vodime borba za:

1. licni prava i sloboda
2. preporod na nasata zaednica i porast na natalitetot
3. sloga i napredok na svojot narod
4. opstanok na belata rasa vrakanje na rasnata gordost
5. voveduvanje red,rabota i disciplina

Vodime borba protiv:

1. noviot svetski poredok i negovite lazni vrednosti
2. homoseksualci i narkomani
3. verski sekti i islamski fundamentalizam
4. rasno mesanje i poplava na oboeni
5. kriminal,korumpirani politicari i anarhija
6. zabrana na rasna gordost i unistuvanje na nacionalniot identitet

Ako e za muabet ke prajme muabet a ne da ponizvite i vregate ...

Aj sega moram da begam

Ke sedam uste eden den na forumov ako ne vi e jasno uste neso ....

I se izvinuvam za noviot topic greska bese

88!!!!
SkinSS
SkinSS

: 11
Registration date : 2008-04-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by negative_h 25, 2008 12:08 am

pisam zaso imate mnogu treskano gluposti ... Kako prvo nekoj od vas da mi kazit dali imat praeno muabet so nazi skinhead pa da kazvi dali se tie losi ili ne... ili dali se vo pravo ili ne.... ili sli4no.... A za vas koj se silite na forumi i jadite lajna ke doznam koj ste i nemat da ve tepam tuku prvo ke napram muabet so vas a posle mozi i da bidete brutalno preparirani ( glupo mi e da se silam ko vas na forumi...) ama sigiren sum ko ke izlezite pred nekoj nazi skinhead od bitola, ohrid, kocani, kavadarci. gevgelija,tetovo i od drugi gradovi se kladam ke ja piknite opaskata vgz i ke zakutite i ke se povlecite ... Zato nemojte da kakate.... Ina4e jas sum Skinhead od ohrid i ne sum pi4ka da se krijam ko vas (maskirani - nemaskirani ke ste ne tepale ova ona).... SIEG HEIL!!!! 88!!![/quote]

svinjo edna! ke ti gi ebam i zivite i mrtvite, samo da doznaam koj si! ako si tolkav fraer, zasto vikas deka si SHIThead od orhid, zosto ne kazuvas konkretno koj si?! I da, SHITheadsi ste zatoa sto VISTINSKITE skinheadi ne se nitu rasisti, nitu nacisti. A inaku, poradi tvoite golemi zborovi, nazi shitheadot od tetovo denovive ke go jade, poradi toa sto ste mnogu jaki, a uspat, plukajki krv, ke kaze i koj si, taka da ova ne ti bese pametno Very Happy
Inaku, da vi se mocam i na makedonija, i na "cistata" krv, i na verata! Nacionalnosta e laga, samo sto ti i ostanatite kako tebe, sto imaat gomna namesto mozok ANTIFA!!! - Page 2 Mud%20filled%20brain%20nazi ste premnogu glupi za da svatite!
aj sea odjebi i ke se vidime u zivo nekoj den (lele tesko tebe Very Happy)
negative_h
negative_h

: 163
Age : 39
Location : nekade vo Tetovo (najverojatno na rabota)
Registration date : 2008-01-24

http://www.myspace.com/negative_h

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by LILI MARLEN 25, 2008 1:12 am

.
.
. .
.
.
LILI MARLEN
LILI MARLEN

: 4
Registration date : 2008-04-25

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by schizzo 25, 2008 1:24 am

"", , ???
, . .

... ?? ?
schizzo
schizzo

: 53
Age : 34
Location : skopje
Registration date : 2008-03-20

http://www.myspace.com/the_idle_artist

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by LILI MARLEN 25, 2008 1:48 am

schizzo : "", , ???
, . .

... ?? ?

.
.
, .
( ) .
.
LILI MARLEN
LILI MARLEN

: 4
Registration date : 2008-04-25

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by BaXAnt 25, 2008 7:57 am

[quote="SkinSS"]Posto sakavte da vi objasnam eve vi

NAZI SKINHEAD znaci da zivees odreden nacin na zivot,( )da go sakas svojot narod i tatkovina i da zastanes vo nivna odbrana.( - )Nie ne sme obicni pijanici ili mrziteli kako sto ne pretstavuvate na forumov ( ) ,nitu sme produkt na zapadot( ༝ skinSS-pogotovo SS , ?),tuku sme mladina koja se interesira za zdrava zaednica.( )
BaXAnt
BaXAnt

: 119
Registration date : 2008-01-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty 88!!!

 by SkinSS 25, 2008 1:17 pm

ah lele eze tesko tebe na pametot......uste da si jak kako so izgledas na forumov ubo ke bese..... i4 da ne mu se sekiras ako treba i ke se najdime .... i nemoj tolku da ebish zivi mrtvi ok?? i da ... pozdrav od Milan....vika deka si mu bil pred nekoj den doma, mozesh da go cekash da go tepash slobodno.....ahhh ne trebese ova da go napisis vervi....Se gledame nabrzo Razz Twisted Evil
SkinSS
SkinSS

: 11
Registration date : 2008-04-24

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by -off- 25, 2008 1:28 pm

bravo ez dobro kazano!
so ne se kazes koj si bre shithead?neli ne si se plasel ili malku ti e vuna da ne ti dojde redot posle tvoeto tetovsko shit drugarce?golemi muda za zborenje gledam imas pa zs ne se kazes koj si nie ke doneseme linijarce pa da izmerime.uf izvini a znaes li zs sluzat tie so ti se mandaat megu noze?izgleda ne!a ako tamu ja cuvas tvojata gordost, cista rasa ili plava krv pa mozeme da gi otstranime !

zatoa te molam begaj od forumov!

smrt za nacizmot sloboda na narodot! Twisted Evil
-off-
-off-

: 190
Age : 34
Location : skopje
Registration date : 2008-03-03

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by schizzo 25, 2008 2:58 pm

SkinSS :ah lele eze tesko tebe na pametot......uste da si jak kako so izgledas na forumov ubo ke bese..... i4 da ne mu se sekiras ako treba i ke se najdime .... i nemoj tolku da ebish zivi mrtvi ok?? i da ... pozdrav od Milan....vika deka si mu bil pred nekoj den doma, mozesh da go cekash da go tepash slobodno.....ahhh ne trebese ova da go napisis vervi....Se gledame nabrzo Razz Twisted Evil


, .
. .

, , , . .

.
??
schizzo
schizzo

: 53
Age : 34
Location : skopje
Registration date : 2008-03-20

http://www.myspace.com/the_idle_artist

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by negative_h 25, 2008 10:08 pm

SkinSS :ah lele eze tesko tebe na pametot......uste da si jak kako so izgledas na forumov ubo ke bese..... i4 da ne mu se sekiras ako treba i ke se najdime .... i nemoj tolku da ebish zivi mrtvi ok?? i da ... pozdrav od Milan....vika deka si mu bil pred nekoj den doma, mozesh da go cekash da go tepash slobodno.....ahhh ne trebese ova da go napisis vervi....Se gledame nabrzo Razz Twisted Evil

? , Twisted Evil
, , , ...
nazi SHIThead . Very Happy
! jocolor
negative_h
negative_h

: 163
Age : 39
Location : nekade vo Tetovo (najverojatno na rabota)
Registration date : 2008-01-24

http://www.myspace.com/negative_h

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Anarho 26, 2008 9:48 am

negative_h :
SkinSS :ah lele eze tesko tebe na pametot......uste da si jak kako so izgledas na forumov ubo ke bese..... i4 da ne mu se sekiras ako treba i ke se najdime .... i nemoj tolku da ebish zivi mrtvi ok?? i da ... pozdrav od Milan....vika deka si mu bil pred nekoj den doma, mozesh da go cekash da go tepash slobodno.....ahhh ne trebese ova da go napisis vervi....Se gledame nabrzo Razz Twisted Evil

? , Twisted Evil
, , , ...
nazi SHIThead . Very Happy
! jocolor

?
?
Anarho
Anarho

: 146
Registration date : 2008-01-30

    Go down

ANTIFA!!! - Page 2 Empty Re: ANTIFA!!!

 by Sponsored content


Sponsored content


    Go down

2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

- Similar topics

ȣ ::  :: 

 
Permissions in this forum: