Онлајн текстови
Бог е злобен, човекот е слободен - Прудон

Анархизмот во Латинска Америка

Смртта на еден Палестинец - Полак

Моќта ги корумпира и најдобрите - Бакунин

Развој на анархистичките идеи во Македонија - Инџиќ

Анархизмот и насилството - Малатеста

Капиталистичкиот систем - Бакунин

Комунизам и анархија - Кропоткин

Анархизам и комунизам - Фабри

Анархизам - Савески

Што е анархија?

Што е анархизам?

Кои се анархистите?

Што е безвластие?

Вовед во анархокомунизам

Што е анархокомунизам? - Прајс

Кон анархизмот - Малатеста

ОРГАНИЗАЦИОНА ПЛАТФОРМА - Махно и др.

Правото на глас на жените - Голдман

Писмо на Кропоткин до Ленин

АНАРХИЈА ПОЕМА

Југославија – Империјалистичка војна

Улогата на Католичката црква во Холокаустот во Југославија

Анархизам - Беркман

Синдикализам и анархизам - Кропоткин

Што да се прави? - Малатеста

Што е капитализам?

Први Мај - Махно

Последното писмо на Кропоткин

Организацијата на Првата Интернационала - Бакунин

Бездржавен социјализам: Анархизам - Бакунин

Петар Манџуков - биографија од Хаџиев

Дискусија за анархија - Малатеста

Анархија и организација - Букчин

Site Meter

Честитки за...

Go down

Честитки за...

Пишување by р on Вто Фед 22, 2011 7:00 pm

Дечки/девојки браво за новиот изглед на форумов. Дефинитивно изгледа вака подобро и по профи (као демек расправаме сериозни ствари тукаSmile)! Се надевам дека новиот изглед ќе има барем минимален ефект врз мотивирањето на членовите на форумов да се активираат повеќе во дискусиите.

п.с. Црвенава боја кажува нешто така?Smile

Поздрав,
avatar
р

Број на мислења : 206
Registration date : 2010-10-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Честитки за...

Пишување by Rastapunk on Сре Фед 23, 2011 10:06 am

Да, и мене повеќе ми се допаѓа вака, ама имам една замерка:

Јас не гледам разлика помеѓу сликичката дека има нови постови оставено и таа дека нема. Може тоа некако да се среди?
avatar
Rastapunk
Admin

Број на мислења : 236
Age : 26
Location : Во Скопјето!
Registration date : 2009-10-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Честитки за...

Пишување by Секс Објект on Сре Фед 23, 2011 1:04 pm

Кога има ново мислење, десно, во полето „последно мислење“, имаш означено „new“
avatar
Секс Објект

Број на мислења : 210
Age : 31
Registration date : 2008-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Честитки за...

Пишување by Anarchist on Сре Фед 23, 2011 6:11 pm

Da i mene ne mi se svigjaat kopcinjata i ikonite za novi temi, kje se sredi toa no ne e tolku itno, bidejki ima poitni raboti Smile
avatar
Anarchist

Број на мислења : 603
Registration date : 2008-01-05

Преглед на профилот на членот http://anarhija.tk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Честитки за...

Пишување by amylee on Саб Фед 26, 2011 2:10 am

пофалби и од мене Very Happy
avatar
amylee

Број на мислења : 10
Location : Bitola
Registration date : 2010-07-07

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Честитки за...

Пишување by S K E L E T O R on Нед Фед 27, 2011 3:28 am

Ajde za mnogu godini cesticki i pofalbi mi se dopagja dobro e mada i prosliot ne bese tolku los, ali sea i te kako e profi kako i da e trudot e vreden za pocit...
avatar
S K E L E T O R

Број на мислења : 99
Age : 32
Registration date : 2009-03-11

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/325960485

Вратете се на почетокот Go down

Re: Честитки за...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот