Онлајн текстови
Бог е злобен, човекот е слободен - Прудон

Анархизмот во Латинска Америка

Смртта на еден Палестинец - Полак

Моќта ги корумпира и најдобрите - Бакунин

Развој на анархистичките идеи во Македонија - Инџиќ

Анархизмот и насилството - Малатеста

Капиталистичкиот систем - Бакунин

Комунизам и анархија - Кропоткин

Анархизам и комунизам - Фабри

Анархизам - Савески

Што е анархија?

Што е анархизам?

Кои се анархистите?

Што е безвластие?

Вовед во анархокомунизам

Што е анархокомунизам? - Прајс

Кон анархизмот - Малатеста

ОРГАНИЗАЦИОНА ПЛАТФОРМА - Махно и др.

Правото на глас на жените - Голдман

Писмо на Кропоткин до Ленин

АНАРХИЈА ПОЕМА

Југославија – Империјалистичка војна

Улогата на Католичката црква во Холокаустот во Југославија

Анархизам - Беркман

Синдикализам и анархизам - Кропоткин

Што да се прави? - Малатеста

Што е капитализам?

Први Мај - Махно

Последното писмо на Кропоткин

Организацијата на Првата Интернационала - Бакунин

Бездржавен социјализам: Анархизам - Бакунин

Петар Манџуков - биографија од Хаџиев

Дискусија за анархија - Малатеста

Анархија и организација - Букчин

Site Meter

Obnovete..

Go down

Obnovete..

Пишување by Anarchist on Пет Ное 13, 2009 6:00 pm

Obnovete si gi avatarite i potpisite... gledam deka na povekjeto lugje zaklucno i jas ne se gledaa avatarite.
avatar
Anarchist

Број на мислења : 603
Registration date : 2008-01-05

Преглед на профилот на членот http://anarhija.tk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Obnovete..

Пишување by Rastapunk on Сре Дек 16, 2009 12:54 am

Не можам да најдам каде се става Аватар... Или е багнато нешто, или сум дибечина тешка... Aj help plz :/
avatar
Rastapunk
Admin

Број на мислења : 236
Age : 26
Location : Во Скопјето!
Registration date : 2009-10-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Obnovete..

Пишување by Anarchist on Сре Дек 16, 2009 2:45 am

Кликни на линкот ПРОФИЛ од главното мени.
Потоа ќе ти се појави одма под главното мени десно ново мени со следнава содржина
Информации | Преференции | Потпис | Аватар | Topic being watched
Кликни на аватар и аплоадирај или само искористи си некоја слика од интернет со нејзината адреса.

П.С. менито не е толку видливо не си ти крив Smile
avatar
Anarchist

Број на мислења : 603
Registration date : 2008-01-05

Преглед на профилот на членот http://anarhija.tk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Obnovete..

Пишување by Rastapunk on Сре Дек 16, 2009 8:08 pm

Ова не ми се свиѓа више... Изгледа е баг некој, хмм, али нема ПРОФИЛ линк :/ Дури и со „CTRL + F“ пробав да го најдам и не најдов ништо :S
avatar
Rastapunk
Admin

Број на мислења : 236
Age : 26
Location : Во Скопјето!
Registration date : 2009-10-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Obnovete..

Пишување by Anarchist on Чет Дек 17, 2009 1:46 am

Да изгледа дека е баг, од мојот профил се гледа. Нема врска ќе гледам да го средам деновиве...
avatar
Anarchist

Број на мислења : 603
Registration date : 2008-01-05

Преглед на профилот на членот http://anarhija.tk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Obnovete..

Пишување by Rastapunk on Саб Дек 19, 2009 2:20 pm

Еи другар, нема везе, се снајдов. Ама очигледно горниот дел од страната (резолуцијата) не е поддржан од G. Chrome пошто се ставив на iExplorer и сè ми покажува нормално (ПРОФИЛ - линкот), така да, види ако можеш да направиш нешто за да биде копмитабилна странава и за Google Chrome, ама не е некој голем баг пошто само тоа ми фали на Chrome - от, сè друго е океј. Инаку некој друг ако има фрка со ПРОФИЛ - линкот (или со нешто од сличен тип) пробајте со ова (само сменете Explorer). Поздрав! Фала на времето Smile
avatar
Rastapunk
Admin

Број на мислења : 236
Age : 26
Location : Во Скопјето!
Registration date : 2009-10-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Obnovete..

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот