Онлајн текстови
Бог е злобен, човекот е слободен - Прудон

Анархизмот во Латинска Америка

Смртта на еден Палестинец - Полак

Моќта ги корумпира и најдобрите - Бакунин

Развој на анархистичките идеи во Македонија - Инџиќ

Анархизмот и насилството - Малатеста

Капиталистичкиот систем - Бакунин

Комунизам и анархија - Кропоткин

Анархизам и комунизам - Фабри

Анархизам - Савески

Што е анархија?

Што е анархизам?

Кои се анархистите?

Што е безвластие?

Вовед во анархокомунизам

Што е анархокомунизам? - Прајс

Кон анархизмот - Малатеста

ОРГАНИЗАЦИОНА ПЛАТФОРМА - Махно и др.

Правото на глас на жените - Голдман

Писмо на Кропоткин до Ленин

АНАРХИЈА ПОЕМА

Југославија – Империјалистичка војна

Улогата на Католичката црква во Холокаустот во Југославија

Анархизам - Беркман

Синдикализам и анархизам - Кропоткин

Што да се прави? - Малатеста

Што е капитализам?

Први Мај - Махно

Последното писмо на Кропоткин

Организацијата на Првата Интернационала - Бакунин

Бездржавен социјализам: Анархизам - Бакунин

Петар Манџуков - биографија од Хаџиев

Дискусија за анархија - Малатеста

Анархија и организација - Букчин

Site Meter

ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Go down

ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Пишување by HawkTheGreat1 on Чет Ное 27, 2008 9:01 pm

ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК1.Бојан Тртин-Давајгаз и љубител на краставици

2.Бранко Црвенковски-Фалсификат претседател и гробарот на Македонија

3.Љубчо Георгиевски-Бивши премиер и блгарин

4.Штерјо Наков-Транзициски бандит

5.Трифун Костовски-Масон и градски курајбер

6.Владимир Милчин-Сурушоид и петоколонаш

7.Бранко Геровски-новинарско пискарало и гркофил

8.Мирјана Најчевска-Антихрист

9. Киро Глигоров-Самуилов војник

10.Влатко Стефановски-Стар за рокенроол млад за у пензија

11.Јован Јованов-Џеј Џеј оу Џи владика Радишански

12.Елвир Мехич-Левото маде на Џеј Џеј

13.Драган Павлович Латас-Вмроец со српско потекло

14.Минчо Јорданов-Транзициски бандит

15.Ерол Ризаов-Комуњарско дрндало и петоколонаш

16.Сашо Орданоски-Хоштаплер парекселанс

17.Ѓунер Исмаил-Анален аналитичар и перач на мозгови

18.Тони Зен-сопственик на џип

19.Врчак-Плагијатор на амерички песни и син на Миодраг

20.Саво Коцарев-Адвокат на ѓаволот

21.Иво Јанковски-менаџер на квази певачи од М ту

22.Љубомир Фрчковски-педофил и мрчатор од Правен

23.Елена Ристеска-цицлеста певачица

24.Владо Јаневски-плагијатор на руски песни

25.Бранко Тричковски-Марксиситичко лигле и новинарски абдал

26.Иван Катарџиев-Петоколонаш во Ману

27.Петар Гошев-Гувернерско ташаче

28.Игор Ивановски-Шема-Комуњарски изрод

29. Хари Костов-Банкарски дилетант

30.Јани Макрадули-Комуњарски чконтар

31.Доста Димоска-бивша професорка по марксизам

32.Сара Леши-Лепотица и ороспија

33.Тито Петковски-Тројански коњ

34.Васил Топурковски-Амерички шпион и тајванска бараба

35.Јован Вранишковски-српски клисар у Македонија

36.Роберт Поповски-новинарско лигле и хемороид од Канал 5

37.Сузана Ѓавазова-Турбо фолк креатура

38.Елена Велеска-Турбо фолк шљакотина

39.Мирко Попов-ДЈ дилетант и џанкер

40.Лила Филиповска-Медиумска и градска ороспија

41.Ивона Талевска-швалерката на Латас

42.Тамара Тодевска-дебелата певачица

43.Бојана-влашката певачица

44.Драган Вучиќ-Сељакот од Мирковци

45.Амди Бајрам-бивши продаач на портоколада и шушкавци а сегашен цигански тајкун

46.Мики Црнокрак-Манекенски преварант на малолетнички

47.Љубисав Иванов-Ѕинго-Кратовски деспот и производител на вода од чешма

48.Ристо Пенов-Селанче доселено во Скопје и бивши градски лопов

49.Ленче Софрониевска-Сопственичка на безброј дуќани у ГТЦ

50.Стиховен Калибар-Рапер и дежурен критичар на политичките гниди и шупаците од музичката естрада

превземено од:
http://stihoven_kalibar.blog.com.mk/node/183400
avatar
HawkTheGreat1

Број на мислења : 16
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-11-19

Преглед на профилот на членот http://www.google.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Пишување by Секс Објект on Пет Ное 28, 2008 12:53 am

Ok, znam deka so postov ne sakase da navredis nekoj,sepak..go pravis toa (barem jas taka toa go svakjam).Si navredil gay-ovi,romi i bugari...
avatar
Секс Објект

Број на мислења : 210
Age : 31
Registration date : 2008-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Пишување by HawkTheGreat1 on Пет Ное 28, 2008 8:49 pm

Da da znam toa no ne sum go napisal jas, samo bese interesen tekst i cudni mislenja za javnite lica, sekoj ima pravo da kaze sto misli neli ?
Iako sekako ne se soglasuvam so mislenjeto na covekoj koj go napisal...
avatar
HawkTheGreat1

Број на мислења : 16
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-11-19

Преглед на профилот на членот http://www.google.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Пишување by Секс Објект on Пет Ное 28, 2008 11:36 pm

Vidov deka ne e napisano od tebe, ama bese pastirano od tvoja strana, ne ni dade nikakvo obrazlozenie, jas te svativ pogresno i dadov zabelezka.Da ne ja tupime...uzivaj!
avatar
Секс Објект

Број на мислења : 210
Age : 31
Registration date : 2008-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Пишување by M-1 on Пет Ное 28, 2008 11:56 pm

Interesen ama ko da e pastiran od kajgana ili ti badijala
avatar
M-1

Број на мислења : 351
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Пишување by S K E L E T O R on Пон Мар 16, 2009 7:42 pm

ne mi ja vregajte skolskata (CICLESTATA) :LOL:
avatar
S K E L E T O R

Број на мислења : 99
Age : 32
Registration date : 2009-03-11

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/325960485

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Пишување by Секс Објект on Пон Мар 16, 2009 8:19 pm

ajde, pofali se ne te znaat tuka Smile
avatar
Секс Објект

Број на мислења : 210
Age : 31
Registration date : 2008-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Пишување by S K E L E T O R on Пон Мар 16, 2009 9:06 pm

hahahahaha da ne pocnam jas Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
S K E L E T O R

Број на мислења : 99
Age : 32
Registration date : 2009-03-11

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/325960485

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Пишување by Секс Објект on Пон Мар 16, 2009 9:15 pm

da se falis? Smile
avatar
Секс Објект

Број на мислења : 210
Age : 31
Registration date : 2008-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Пишување by S K E L E T O R on Пон Мар 16, 2009 9:21 pm

no!!!!!!!!!!!!! za tebe e Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
S K E L E T O R

Број на мислења : 99
Age : 32
Registration date : 2009-03-11

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/325960485

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот